Priėmimas

Esame bendruomeninė mokykla, kurią kuriame visi kartu: darbuotojai, pedagogai, vaikai, tėveliai. Atvesdama čia vaiką, prie bendruomenės jungiasi visa šeima, ir mokyklos gerbūviu bei savo vaikų ugdymu rūpinamės drauge.

Mūsų mokykla susidomėjusius tėvelius pirmiausia kviečiame atvykti į mokyklą, apsižvalgyti joje gyvai, trumpai susipažinti su aplinka bei svarbiausiomis taisyklėmis (susitarti dėl atvykimo laiko skambinkite tel. 8-612-16763).

Kainos

• Į kainą įeina visos dienos mokykla (8:00-18:00), maitinimas 3 kartus per dieną + užkandžiai, visos ugdymo priemonės (papildomai tėveliams rūpintis nereikia).
  • Nuolaida už antrą vaiką 20%.
  • Nuolaida už trečią vaiką 30%.
  • Mokant už metus į priekį, taikoma papildoma 5% nuolaida.
  • Mokant už pusę metų į priekį, taikoma papildoma 2% nuolaida.
  • Pavežėjimo į mokyklą mokestis neįeina į ugdymo mokesčio kainą, jis nustatomas ir administruojamas atskirai.